מעבר לאזור ראשי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + z
 • טכנולוגיה

  מיום הקמתה של לובינסקי, יש מוטיב חשוב שמאפיין את פעילות החברה: "הלקוח במרכז". המשמעות של תפיסה זו היא יצירת מערך שלם של שירות, והתאמת פתרונות לכל לקוח: בין אם מדובר באדם פרטי שבא לרכוש מכונית או אופנוע, חברה שמעוניינת לחדש את צי הרכב שלה, או מערך תובלה שזקוק לפתרון ייחודי בתחום התחבורה. את הפתרונות המדויקים והמקצועיים ביותר ניתן לספק לכל לקוח, רק כאשר כל המערכות מקושרות, מסונכרנות ומתואמות אחת עם השנייה. וכך בדיוק פועלת קבוצת לובינסקי.
 • מערך ה-PDI

  במתחם לובינסקי במעוין שורק נמצא גם אתר ה-PDI של הקבוצה. האתר תוכנן ונבנה כך שבסוף התהליך הקליטה, ההכנה והשחרור של כל רכב חדש, הלקוח יקבל את המוצר הטוב ביותר ובאיכות הגבוהה ביותר. כלי הרכב שמגיעים לאתר ה-PDI לאחר שנפרקו בנמל, עוברים סדרת, התקנות, בדיקות ובחינות איכות קפדניות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. הבדיקות כוללות בקרה ויזואלית וכן בדיקות פונקציונליות - בהתאם לדרישות המחמירות של היצרן. התוצאה היא רמת איכות גבוהה ביותר בכל אחד ממוצרי החברה.
  דרגת בטיחות67
  דרגת זיהום141375
  לפרטים: peugeot.co.il
 • מרכז לוגיסטי חדשני

  המרכז הלוגיסטי (מרלו"ג) החדש והממוחשב של קבוצת לובינסקי, מכיל מגוון עצום של פריטים וחלקי חילוף הזמינים לניפוק באופן מידי לכל אחד ממרכזי השירות ברשת. במרלו"ג מסודרים בקפידה עשרות אלפי פריטים אשר זכו לחותמת האיכות של המותגים, עומדים בסטנדרטים הבינלאומיים המחמירים ביותר, ובעלי תאימות מלאה לכל הדגמים והגרסאות המשווקים על ידי הקבוצה. השילוב של מלאי חלפים גדול, מלקטות רובוטיות, מערכות מחשוב מתקדמות, ושינוע לוגיסטי זריז ויעיל, מאפשרים אספקה בזמינות גבוהה לכל מרכזי השירות והסניפים בפריסה ארצית. המשמעות היא שירות טוב, מקצועי ומהיר ביותר לכל לקוח.
  דרגת בטיחות1
  דרגת זיהום9
  לפרטים: peugeot.co.il