לובינסקי מציינת 1,000 מכירות MG ZS EV, חונכת חורשה על שמו ומשיקה רמת אבזור חדשה

קאר איסט מקבוצת לובינסקי, אחת מקבוצות הרכב המובילות בארץ, נוסדה בשנת 1936 ומייצגת את מותגי פיג'ו, סיטרואן, אופל, DS ו-MG בישראל, מציינת 1,000 יחידות שנעות על כבישי ישראל ל-MG ZS EV מאז השקתו, הרכב החשמלי הנמכר ביותר בישראל. מעט יותר משנה מאז שהחל שיווקו בישראל, ה-MG ZS EV הגיע למאות בתי אב, בתי עסק וחברות, הפך לרכב החשמלי הראשון בשוק המוניות ואף לרכב החשמלי הראשון שיגיע לידי שירות הביטחון וצה"ל.

במסגרת מהלך שהחלה לובינסקי בשיתוף עם קק"ל עם השקת הרכב בינואר 2020, במהלכו ניטע עץ, תרומת לובינסקי, על כל MG ZS EV שנמסר בישראל, נחנכת בימים אלה חורשה ביער כיסופים שבעוטף עזה על שמו של MG ZS EV ובה 1,000 עצים.

בנוסף לכך, כדי לשמר את ההובלה וההנגשה של הדגם החשמלי עבור הלקוחות, קאר איסט תחל לשווק רמת אבזור חדשה ל-MG ZS EV אשר תיקרא NET LINE S ותוסיף לרמת הבסיס (128,888 שקל) של הדגם חישוקי 17 אינץ' יוקרתיים (בחירה מבין שתי אפשרויות), חלונות כהים, מסיטי רוח, גלגל חלופי ומעמד לטלפון הנייד. גרסה זו תשווק גם עם חבילת E TOUCH – אפליקציית בקרה שפותחה בשיתוף עם פוינטר יחד עם מנוי לשלוש שנים. אפליקציה זו מאפשרת לעקוב אחר מיקום הרכב, לקבל התרעות על מצב הטעינה של הסוללה בכל זמן, כולל בזמן טעינה מעמדות טעינה פרטיות וציבוריות ועוד. מחירה של רמת אבזור זו יעמוד על 135,555 שקל.

גלו עוד על MG ZS EV