לובינסקי החלה לשווק את הסופר-מיני C3 החדשה

חברת לובינסקי, אחת מקבוצות הרכב המובילות בארץ, נוסדה בשנת 1936 ומייצגת את מותגי פיג'ו, סיטרואן, DS, אופל ו-MG בישראל, החלה לשווק בישראל את הסופר-מיני המעוצבת והחדשנית, סיטרואן C3 המחודשת. מכונית זו מגיעה לישראל לאחר שעברה עדכון חשוב ומתיחת פנים שכולל שלל נגיעות עיצוב מרעננות, תוספות אבזור מפנק, שדרוג הנוחות בתא הנוסעים ואף אפשרות להתאמה אישית.

סיטרואן C3 מהדור השלישי, הייתה לאחת המכוניות הוורסטיליות, השובבות והמקוריות בקבוצת ה-B, והוסיפה על כך גם מימד חשוב של נוחות נסיעה נעימה ושימושיות גבוהה בתא הנוסעים, ממדים חיצוניים קומפקטיים (399 ס"מ לאורך). ה-C3 המחודשת מבטיחה להעצים את חוויית הנסיעה המוכרת שלה, עם כושר תמרון גבוה וזריזות מרשימה ועם הריענון העיצובי שעברה. חזיתה חודשה לגמרי, עם מערך פנסי LED בעיצוב חדש כסטנדרט, הדגשות צבע ייחודיות הניתנות לבחירה, פסי הגנת AIRBUMP האיקוניים של סיטרואן בעיצוב חדש והאופציה לעצב את גג הרכב עם בחירה בארבעה צבעים שונים ואף הוספת מדבקות דקורטיביות.

סיטרואן C3 תמשיך להימכר בישראל בשתי רמות אבזור, FEEL Pack ו-SHINE Pack כאשר כבר מרמת הבסיס תציע ה-C3 כסטנדרט בנוסף לפנסי ה-LED גם הגה בציפוי עור, ממשק Apple CarPlay ומשענת יד למושבים הקדמיים. רמת האבזור הגבוהה SHINE PACK תוסיף על כך גם חיישני חניה קדמיים, מערכת מולטימדיה עם ניווט אינטגרלי וחישוקי 17 אינץ', כניסה והתנעה ללא מפתח, חיישני חניה קדמיים ואחוריים עם תצוגה גרפית, מצלמת נסיעה לאחור עם תצוגת קווי גבולות החניה, חלונות אחוריים כהים, אפשרות לבחירת הריפוד הפנימי ועוד.

אבזור הבטיחות ימשיך לכלול מערכת בלימת חירום אקטיבית, מערכת התרעה לסטייה מנתיב הנסיעה, מערכת זיהוי תמרורי מהירות והמלצה לשינוי מהירות הנסיעה, מערכת למניעת סנוור והחלפת עצמת התאורה בהתאם לתנאי הדרך, מערכת התרעה לניטור מרחק מלפנים, מערכת התרעת ערנות נהג ועוד. לרמת האבזור SHINE Pack תווסף גם מערכת זיהוי כלי רכב בשטח המת של שדה הראיה במראות.

בחזיתה של סיטרואן C3 המחודשת נמצא מנוע ה-3 צילינדרים בנפח 1.2 ליטר טורבו בנזין המוכר של החברה המפיק 110 כ"ס ב-5,500 סל"ד וכן מומנט של 20.9 קג"מ אשר מושג כבר ב-1,750 סל"ד ומשודך לתיבה אוטומטית עם 6 הילוכים מבית AISIN. ההאצה מעמידה ל-100 קמ"ש תארך 10 שניות והמהירות מרבית עומדת על 191 קמ"ש. ה-C3 המחודשת תצרוך ליטר דלק לכל 16.1 קילומטרים בנסיעה משולבת לפי תקן WLTP ומדורגת ברמות זיהום 4 ו-5 לרמות האבזור FEEL Pack ו-SHINE Pack בהתאמה.

גם את סיטרואן C3 המחודשת ניתן לרכוש באופן מלא דרך אתר האינטרנט של סיטרואן ישראל וגם היא תיהנה מאחריות יצרן מלאה ומקיפה למשך 5 שנים או 120,000 ק"מ (המוקדם מבניהם).

 

מחירים:

  • סיטרואן C32 בנזין טורבו 110 כ"ס FEEL Pack – החל מ-104,990 שקל
  • סיטרואן C32 בנזין טורבו 110 כ"ס SHINE Pack – החל מ-105,990 שקל