אופל קומבו זוכה במכרז משרד הבטחון

קבוצת לובינסקי, אחת מקבוצות הרכב המובילות בארץ, נוסדה בשנת 1936 ומייצגת את מותגי פיג'ו, סיטרואן, אופל, DS ו-MG בישראל, מודיעה על זכיה במכרז 1000640985 הצטיידות של משרד הבטחון בטנדרונים אשר ישמשו את היחידות השונות בצה"ל ובכוחות הבטחון. הרכב שנבחר במכרז זה הוא אופל קומבו LIFE החדש, בתצורת 5 דלתות, 5 מושבים ועם מנוע 1.2 ליטר בנזין טורבו (130 כ"ס ו-23.4 קג"מ) המשודך לתיבה אוטומטית עם 8 הילוכים. הטנדרון של אופל יציב סטנדרט חדש ויהווה קפיצת מדרגה משמעותית עבור משתמשי הקצה במשרד הביטחון.

אופל קומבו LIFE מצויד בשלל מערכות בטיחות אקטיביות מקוריות שכוללות מערכת בלימת חירום אקטיבית, מערכת לשמירת נתיב הנסיעה הכוללת התרעת סטייה מנתיב הנסיעה עם תיקוני היגוי, מערכת התרעת סכנת התנגשות מלפנים, מערכת למניעת סנוור והחלפת עצמת התאורה בהתאם לתנאי הדרך, מערכת זיהוי תמרורי מהירות והמלצה לשינוי המהירות בהתאם בבקרת השיוט ועוד. מכרז זה יכלול גם אחזקה גלובלית לכלי הרכב שתבוצע במרכזי השירות של לובינסקי ואחריות מלאה לארבע שנים.

במסגרת מכרז זה, ירכוש משרד הבטחון 600 כלי רכב מסוג אופל קומבו LIFE ב-24 חודשים, עם אופציה לרכישה של 600 כלי רכב נוספים מדגם זה, ב-24 החודשים הבאים. המותג אופל עבר לידי לובינסקי במחצית שנת 2019 וזו זכיה ראשונה במכרז משמעותי אשר יסייע רבות בחיזוק המותג בישראל ובמיוחד בפלח רכבי העבודה.