קבוצת לובינסקי - יבואנית פיג'ו וסיטרואן

MG

המורשת האגדית של MG התחילה בשנת 1924, אז השיק ווילאם מוריס, שהיה מייסד תעשיית כלי הרכב הבריטית, את הרכב הראשון בעולם בעל ארבע דלתות.
באותה שנה מכוננת, השיקה MG את הדגם הקלאסי Roadster 14/28. הדגם הקלאסי עוצב ע"י שורה של אנשים, ביניהם המנכ''ל והמייסד ססיל קימבר, והחל למלא חלל וצורך גדולים בשוק המכוניות הספורט הבריטיות. קצת לפני סיומן של שנות ה-20 ועד אמצע שנות ה-30 ייצרה MG את מודל הרכב M-Type Midget הפופולרי, עליו רכבו אינספור אלופים באירועי מרוצי המכוניות החשובים ביותר.
ה-Midget M-Type הדגימה את כוח המנוע העצום של MG, והפכה למכונית שהיא קלאסיקה מוטורית.

במרוצת השנים היצרן הבריטי הספיק להתחבר עם המותג ROVER, מהלך שהוביל לכך שהמותג MG נקנה על ידי יצרנית הרכב הגדולה ביותר בסין הנסחרת בבורסה הסינית - SAIC (Shanghai Automotive Industry Corporation). היא מעסיקה כ- 34,000 עובדים והיא מדורגת 298 ב- FORTUNE 500 העולמי עם איתנות כלכלית וגב חזק המאפשר לה לפתח דגמים בסטנדרטים עולמיים ולהעמידם בתקינה האירופאית (יורו 4 ויורו 5).

בשנת 2009 מכרה SAIC מעל ל- 1.9 מליון מכוניות, רובן לשוק הסיני המקומי, הכמות הגבוהה ביותר מבין כל יצרני הרכב הסיניים. SAIC תרמה לרכבי MG את הטכנולוגיה שהפכה אותה לכוח עולה בעולם הרכב: מנועים מוגדשי טורבו, גיר יפני 5 Aisin הילוכים, תזמון שסתומים משתנה, מערכת חשמל CAN / LAN ועוד.

בשנת 2010 מישירה קבוצת לובינסקי את מבטה לעבר המזרח וחוקקת את שמה על מהפכה נוספת בתחום הרכב: ייבוא מכונית סינית לארץ. בתוך זמן קצר מתחילה פעילות השיווק הרשמית לדגם, מרכז המכירה הראשון נפתח בתל-אביב. בימים אלו קבוצת לובינסקי מייבאת את MG 350 - סטנדרט חדש של מכונית משפחתית. אתם מוזמנים להכיר אותה מקרוב, ולהתאהב.

לאתר MG הכנסו: www.mg-israel.co.il

בניית אתרים
עיצוב ואפיון אתרים
עבור לתוכן העמוד