קבוצת לובינסקי - יבואנית פיג'ו וסיטרואן

לובינסקי טרייד

חברת לובינסקי טרייד הינה חברת הטרייד אין של קבוצת דוד לובינסקי .

מרכז החברה נמצא בפתח תקווה, והיא מונה כיום 11 סניפים הפרוסים ברחבי הארץ (לרשימת הסניפים לחץ כאן).

 

לובינסקי טרייד הוקמה במטרה לחשוף את חברת דוד לובינסקי בע``מ ללקוחות פוטנציאליים נוספים ולחזק את הקשר עם לקוחות קיימים. זאת, על-ידי יצירת יתרונות בשתי נקודות זמן קריטיות עבור בעלי רכבים- בזמן תהליך המכירה או הרכישה של הרכב.

לובינסקי טרייד מרחיבה את קונספט ``הכל תחת קורת גג אחת`` אליו שואפת חברת דוד לובינסקי, כאשר בעל רכב יוכל להגיע לאחד מסוכנויות החברה, להשאיר את הרכב המשומש, לקחת במקומו רכב חדש ולרכוש את כל הקשור לרכב במקום אחד.

 

הפעילות בלובינסקי טרייד מתחלקת למס' צירים
קנייה ומכירה של מכוניות משומשות מדגמי פיג`ו, סיטרואן ומותגים אחרים. קניית המכוניות נעשית גם לצורכי שיפור מדגם משומש אחד לדגם משומש מתקדם יותר וגם למטרת קניית רכב חדש מדגמי פיג`ו וסיטרואן. בנוסף, מבצעת לובינסקי טרייד עסקאות חילופין, אשר במסגרתן יוכלו הלקוחות למכור מכוניות מכל מותג ולרכוש מכוניות חדשות או משומשות מתוצרת פיג`ו וסיטרואן. כמו כן, ניתן לרכוש בחברת לובינסקי טרייד גם מכוניות מדגמים שאינם פיג`ו וסיטרואן.

 

 

לובינסקי טרייד הינה החברה היחידה המבטיחה ללקוחותיה את הסטנדרטים הגבוהים של טיפול ברכב באמצעות אמנת איכות ייחודית. במסגרת האמנה מצוינים הסטנדרטים במגוון תחומים חשובים לרכב משומש: אמינות, סטנדרטים גבוהים, בדיקות, תחזוקה, בטיחות, אחריות ושירות.

 

לאתר לובינסקי טרייד www.lubinskitrade.co.il

בניית אתרים
עיצוב ואפיון אתרים
עבור לתוכן העמוד